MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Violin 6913832
nr 691 3832
Violin
Ernst Heinrich Roth inspirerad av italiensk mästare. Brännstämplad Bubenreut- Erlangen, 1950s. ,
Ernst Heinrich Roth inspirerad av italiensk mästare. Brännstämplad Bubenreut- Erlangen, 1950-tal. Med signerad stråke
8000
SEK 7000
Monday April 11 2011
at 16:00:00
11/4 11:56:32
Violin
nr 691 3832
Violin
Estimate: | 8000 |
Sold: | SEK 7000 |
Monday April 11 2011 |
11/4 11:56:32 | 1 | Vinnande bud |